מצפה שלם

לגור באחד מפלאי תבל
בואו לגור בבית פרטי בקיבוץ מצפה שלם

קיבוץ מצפה שלם

מעל חופיו השלווים של ים המלח, צמוד למצוק ההעתקים, בלב פלא טבע עולמי, בין נחל דרגות לקניון נחל החצצון, שוכן לו קיבוץ מצפה שלם, הצופה אל הרי מואב.

קהילת מצפה שלם היא קהילה איכותית, מרתקת, תומכת ויוצרת. הקהילה שמה דגש רב על נושא החינוך, מפעילה מסגרות מקצועיות ועוטפות בגיל הרך ומסגרות ערכיות עם חוויות מעשירות לילדי בית הספר. מערכות החינוך באזור גם הן מהמעלה הראשונה, כיתות קטנות בבתי הספר ומגוון אפשרויות בחירה. המועצה מפעילה מערכת חוגים אזורית הכוללת הסעות והפעלת קייטנות בחופשות.

קהילה שהיא בית

החזון שלנו הוא להיות קהילה שמעצימה את היחיד, את המשפחה והחברה

המקום היפה בעולם

לחיות במקום שהוכרז כאחד מפלאי תבל, מול מי הטורקיז של ים המלח, ולמרגלות מצוק ההעתקים הקדום

אדריכלות ייחודית

דגמי ״ארמונות החורף״ מתוכננים כבית אקולוגי המותאם לאזור ולאקלים המקומי, לצד סטנדרט בנייה גבוה

החינוך הטוב ביותר

בקיבוץ קיימים שני גני ילדים,
בתי הספר – היסודי בקיבוץ קלי"ה,
חטיבה ותיכון בעין גדי – הם מבתי הספר הטובים ביותר בישראל

עוד מימי קדם נמשך האדם אל סגולותיו המיוחדות של מדבר יהודה וצפון ים המלח. הקרוב לירושלים ומרכז הארץ וכה שונה ומיוחד – נופים קסומים, מעיינות חיים ומעינות מרפא, שלווה לנפש ולגוף! גם מלכי קדם לא פספסו סגולות אלו ובנו באזור מהיפים בארמונותיהם. הגדילו לעשות מלכי החשמונאים, אשר הקימו במדבר יהודה את ארמונות החורף המסוגננים שלהם.

האדריכל כפיר וקס, מהאדריכלים הסביבתיים המובילים בארץ, מתמחה בבניית בתים פרטיים לאורכו של ה"שבר הסורי אפריקאי", מרמת הגולן ועד לערבה.

פרויקט “מצוק יעלים”

פרויקט המגורים החדש בקיבוץ מצפה שלם, “מצוק יעלים”, נותן לכם את המרחב, החופש, והקהילה שתמיד רציתם מסביבכם.

הפרויקט הוא פרי שיתוף פעולה ייחודי של קיבוץ מצפה שלם, חברת ״הרי זהב״ והאדריכל כפיר וקס. הוא מתאפיין בתכנון מוקפד וחדשני אשר שם דגש רב על התאמת השכונה למיקומה יוצא הדופן. הבתים מתוכננים על פי תפיסות מתקדמות של בנייה אקולוגית, תוך דגש על ההתמזגות של השכונה בנופו של מצוק ההעתקים המרשים.

הרי זהב

חברת ״הרי זהב״ מתמחה בבניית ישובים והקמת שכונות קהילתיות בישובים קיימים. כיום החברה יוזמת ומתכננת אלפי יחידות דיור. ל״הרי זהב״ ניסיון מוכח ביזום של פרויקטים מאתגרים ולחברה יכולות ניתוח ותכנון ההופכות את הפרויקטים שלה למיוחדים ומבוקשים. החברה סימנה את בקעת ים המלח ובקעת הירדן כאזור בעל פוטנציאל גבוה למשפחות שמחפשות חיי קהילה בסביבה מיוחדת.

הרי זהב פרויקטים

צרו קשר

מעוניינים לגור בבית פרטי בקיבוץ מצפה שלם?

השאירו פרטיכם ונציגנו יצור איתכם קשר על מנת לספק לכם מידע נוסף, לענות על שאלות ולזהמינכם לסיור הכרות באחד המקומות היפים בעולם.